banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

PRACA PRZY PRODUKCJI AKUMULATORÓW

Nadal szukamy

Firma

FALLWORK SP. Z O.O.

Adres

Gdyńska 31/33, Poznań-Nowe Miasto

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

25 zł/godzina

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Pracownik fizyczny

Opis oferty

Zatrudnimy osoby do pracy na produkcji. Jest to praca trzy zmianowa, więc oczekujemy osób w pełni dyspozycyjnych i gotowych do podjęcia pracy na zmiany. Nie wymagamy doświadczenia, pracując z nami zdobędziesz je i przejdziesz szkolenie.

WYMAGAMY:

- sprawności fizycznej i manualnej

- sumienności i zaangażowania

- gotowości do podjęcia pracy na 3 zmiany

DO OBOWIAZKÓW PRACOWNIKA NALEŻEĆ BĘDZIE:

- podawanie płyt akumulatorowych do maszyny

- umieszczaniu ich w obudowie

- ustawieniu ręcznym maszyn

OFERUJEMY:

- umowę zlecenie

- stawkę 25 zł

- posiłki regeneracyjne

- możliwość spotkanie w firmie przed zatrudnieniem

- dodatek za prace w godzinach nocnych

- szkolenie stanowiskowe

- zdobycie nowego doświadczenia

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie prześlij nam swoje CV, a w razie pytań proszę o kontakt 530566894 lub możesz osobiście podejść do naszego biura na ul. Piekary 26 w Poznaniu.

Osoby zainteresowane podjęcie pracy proszę o dołączenie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231)

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.