banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating
Spawacz - Niemcy, od zaraz

Mniej niż 2 tygodnie

HR WORK FORCE SP Z O O

Stefana Okrzei 3, Kielce

Odległość od Ciebie zobaczysz po wpisaniu adresu na liście ofert.


Płaca

75 - 90 zł/godzina

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa o pracę

Kategorie

Spawacz


Opis oferty

MAXI JOB Sp. z o.o. BIS Spółka komandytowa dynamicznie rozwijająca się firma doradcza na rynku pracy tymczasowej z siedzibą we Wrocławiu. Z numerem certyfikatu o dokonaniu wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 26811

Dla jednego z naszych stałych klientów, niemieckiej firmy zajmującej się produkcją kontenerów do recyklingu poszukujemy pracowników do pracy, na stanowisku:

Spawacz– bez jęz. niem. i bez aktualnych certyfikatów, od zaraz!

Miejsce pracy: Niemcy, Meppen

Zakres obowiązków:

· Spawanie blach o grubości od 2,5 do 6 mm

· Spawanie kontenerów do recyklingu metodą MIG/MAG

· Praca na hali

· Prace ślusarskie

Wymagania:

· Pierwsze doświadczenie w pracy spawacza

· Własne auto do wyjazdu

· Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

· Odpowiedzialności i chęci do pracy

· Nie wymagamy znajomości jęz. niemieckiego!

· Nie wymagamy aktualnych certyfikatów spawalniczych!

· Chęci do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

· Umowę o pracę tymczasową

· Stawka godzinowa 16,55 € brutto/h + dodatki

Dodatki:

+25% za godziny nadliczbowe

+25% za godziny wieczorne (od 22:00 do 06:00)

+100% za godziny w niedzielę i święta

Dodatki za pracę w godziny wieczorne są zwolnione z opodatkowania!

· Praca w systemie 2-zmianowym, możliwość pracy w sobotę i w nadgodzinach

· Zorganizowane darmowe zakwaterowanie, pokoje max. 2 osobowe

· Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

· Długotrwałą współpracę z możliwością dopasowania indywidualnego urlopu

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu z działem rekrutacji: Kamila: 605-931-480.

Do Aplikacji prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Maxi Job Sp. z o.o. Bis Sp. komandytowa, z siedziba we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan możliwością wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.) Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenie procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji do momentu zakończenia przez Maxi Job Sp. z o.o. Bis Sp. Komandytowa, z siedziba we Wrocławiu ul. Purkyniego 1 współpracy z klientami poszukującymi pracowników. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji.

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.