rating

Kompletowanie zamówień do wysyłki - praca od zaraz!

2 dni

Asistwork Sp. z o.o

Wrocławska 8, Kraków-Krowodrza

Uzyskaj

Płaca

21 - 22 zł/godzina

Umowa

Umowa zlecenie

Kategorie

Magazynier, Magazynier/operator, Pracownik fizyczny

Opis oferty

Lokalizacja: ul. Wrocławska lub Walerego Sławka (do wyboru)

Krótki opis stanowiska

  • kompletacja zamówień spożywczych dla Klientów indywidualnych,
  • praca ze skanerem i utrzymywanie porządku w miejscu pracy,
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Pracę w godzinach 6-15, 14:30-23:30;
  • Praca od poniedziałku do niedzieli- > 4/5 dni pracy- 2/3 dni wolnego;
  • Umowę zlecenie, potem możliwość przejścia na umowę o pracę
  • Stawkę godzinową 21,15 zł brutto - Studencie, to jest Twoja stawka netto