rating

Kasjer / Sprzedawca Sklep Żabka

Nadal szukamy

Żabka Polska Sp. z o. o.

Jana Karola Chodkiewicza 55, Bydgoszcz

Uzyskaj

Płaca

3 010 - 3 600 zł

Praca w pełnym wymiarze godzin, Praca w niepełnym wymiarze godzin, Praca dorywcza

Umowa

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Dla

Emeryt

Kategorie

Kasjer-sprzedawca

Opis oferty

Gdzie?

Sklep żabka ul. Chodkiewicza 55

Jeżeli:

  • Lubisz pracę z ludźmi.
  • Szybko się uczysz.
  • Energia to Twoje drugie imię.

Zaaplikuj i dołącz do zespołu Żabki!

Oferujemy:

  • Pracę pod najbardziej rozpoznawalnym logo.
  • Umowę o pracę / umowę zlecenie.
  • Zmianowy system pracy.
  • Możliwość rozwoju dla najlepszych sprzedawców.

Jakie zadania na Ciebie czekają :

  • Obsługa kasy fiskalnej.
  • Aktywna sprzedaż.
  • Dokładnie towaru.
  • Dbanie o ekspozycję oraz czystość na sali sprzedaży.

Nie musisz mieć dużego doświadczenia , Wszystkiego Cię nauczymy!

SKUMAJ się z nami :)