rating

Produkcja/ 1000 zł premia/wcześniejsze wypłaty

Nadal szukamy

Firma

Exact Systems Sp. z o.o.

Adres

Poznańska 100, Kalisz

Umowa

Umowa zlecenie

Data rozpoczęcia

03.10.2022

Kategorie

Pracownik fizyczny, Pracownik produkcji

Szukasz stabilnej pracy z transportem? Dowieziemy Cię na miejsce.

Produkcja- wolne miejsca dla Panów. System brygadowy.

Lokalizacja: Krotoszyn z darmowym transportem pracowniczym!

DODATKOWO PREMIE:

1000 PLN brutto za szybkie podjęcie zatrudnienia – za przepracowanie min 60 dni od dnia podjęcia zatrudnienia, przy 100% frekwencji w pracy ( okres obowiązywania: od 09.09.2022 do 9.11.2022)
150 zł brutto premia absencyjna – za cały miesiąc przy 100% frekwencji (okres obowiązywania: od 1.09.2022 do 31.12.2022)

Darmowy transport pracowniczy (Kalisz, Rawicz, Gostyń, Krotoszyn, Jarocin, Kobylin, Odolanów)

Teraz możliwość wcześniejszej wypłaty części wynagrodzenia- raz w miesiącu wypłacasz środki wcześniej przed ustalonym terminem wypłat (Exact Pay)

Opis stanowiska :

  • obsługa maszyn
  • ustawianie parametrów maszyny
  • prace pomocnicze, manualne
  • wsparcie produkcji

Wymagania :

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • chęć długotrwałej współpracy
  • możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz

Oferta:

  • na start umowa zlecenie z pełnymi składkami zus (możliwe płatne chorobowe)
  • realna szansa na umowę bezpośrednio z zakładem
  • system zmianowy
  • atrakcyjną stawkę godzinową 25 zł brutto + dodatki ( do 31 zł brutto/h)
  • transport z miejscowości : Milicz, Odolanów, Jarocin, Kobylin
  • możliwość obejrzenia stanowisk przed podjęciem decyzji o współpracy
  • możliwość wcześniejszej wypłaty części wynagrodzenia przed ustalonym terminem wypłat (Exact Pay)
  • grupowe ubezpieczenie, NNW szkolne- na preferencyjnych warunkach
  • program stypendialny
  • PPK
  • program poleceń do pracy- zarabiaj za polecenie- mamy dużo wolnych miejsc