rating

Operator maszyn odlewniczych

Nadal szukamy

Asistwork Sp. z o.o

Główny Rynek 21, Kalisz

Uzyskaj

Płaca

4 000 - 6 500 zł

Umowa

Umowa o pracę

Kategorie

Operator maszyn, Pracownik produkcji

Opis oferty

Nasze wymagania:

  • siła fizyczna i wytrwałość
  • zmysł techniczny

Twoje zadania:

  • obsługa maszyn do mechanicznej obróbki metali
  • utrzymanie ruchu na linii produkcyjnej
  • kontrola jakości wyprodukowanych części

Oferujemy:

  • pracę od zaraz w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości i dbałością o bezpieczeństwo pracowników
  • stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia na umowę o pracę
  • pełny etat i pracę po 8 h dziennie
  • wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany)
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 4000 zł brutto podstawa + system premiowy (średnie zarobki 5000- 6500 zł brutto miesięcznie)
  • zorganizowany transport do pracy i z pracy z miejscowości: Pogorzela, Kalisz, Gostyń, Krotoszyn, Jarocin, Odolanów, Milicz, Kobylin, Rawicz, Koźmin Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, Pleszew
  • dostęp do kantyny i posiłek regeneracyjny
  • dodatkowe ubezpieczenie w PZU
  • rozwój i doskonalenie kompetencji zawodowych
  • opiekę i wsparcie ze strony Konsultanta Asistwork na miejscu w fabryce (od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00- 15.00)
  • przyjazną atmosferę i spokojny charakter pracy
  • wygodny proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna i zaproszenie na spotkanie w firmie (możliwość poznania bezpośredniego przełożonego podczas rozmowy rekrutacyjnej)