rating

Wykładanie towaru - AUCHAN KIELCE

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

GOLDEN SERWIS SP Z O O

Adres

Radomska 20C, Kielce

Uzyskaj

Płaca

19 zł/godzina

Wymiar

Praca w niepełnym wymiarze godzin, Praca dorywcza

Umowa

Umowa zlecenie

Dla

Pracownicy z Ukrainy

Kategorie

Merchandiser, Visual merchandiser

Firma Golden Serwis Sp. z o.o. zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży poszukuje obecnie dla swojego klienta na stanowisko:

Wykładanie towaru w sklepie Auchan Kielce (ul.Radomska 20C)

Obowiązki

• zapewnienie odpowiedniej ekspozycji towaru zgodnie ze standardami
• dbanie o ekspozycję i zapasy towaru
• wsparcie przy utrzymaniu dostępności zapasów magazynowych towaru,
• bieżąca kontrola terminów ważności
• bezpośrednia współpraca z kierownikami

Wymagania

• Warunek KONIECZNY książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
• Dobra organizacja pracy
• Sumienność

Oferujemy

• 19.70 zł brutto/h
• pracę w młodym i prężnym zespole,
• możliwość rozwoju,
• 35h/miesięcznie (Serwis poniedziałek, środa, piątek)

Więcej informacji pod numerem tel. 605-096-767