banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Pracownik Magazynu Meblowego - jedna zmiana 7-15

Mniej niż 2 tygodnie

PROGRES HR POLAND SP. Z O. O.

Wita Stwosza 3, Pruszcz Gdański

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

22 - 23 zł/godzina

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa zlecenie

Kategorie

Magazynier

Opis oferty

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

STUDENCIE, MATURZYSTO, SZUKASZ PRACY? CHCESZ PRACOWAĆ W STAŁYCH GODZINACH? Skontaktuj się z Grupą Progres!

Poszukujemy kandydatów do pracy w firmach produkcyjnych/ magazynach!

PRACOWNIK MAGAZYNOWY bez uprawnień

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Nr ref.: BRM-01/2023

Wymagania:

 • Ukończone 18 lat – wymóg konieczny,
 • status ucznia/ studenta – mile widziany,
 • prawo jazdy kat. B,
 • umiejętność pracy w zespole,
 • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
 • brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej.

Obowiązki:

 • Wykładanie towaru — magazyn,
 • pomoc przy rozładunku/ załadunku towaru.

Oferujemy:

 • Pracę na magazynie firmy z branży meblowej,
 • pracę od zaraz na podstawie umowy zlecenie,
 • atrakcyjne wynagrodzenie – 22,80 zł brutto za godzinę,
 • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7-15.

Oferta skierowana również do osób uczących się w trybie dziennym, zaocznym, wieczorowym!

Aplikacje prosimy wysyłać klikając APLIKUJ! Zapraszamy również do kontaktu nr. 885-150-313, 691-337-965.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Więcej ofert pracy znajduje się na stronie http://www.grupaprogres.pl Nr. rej. 5088

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.”.

„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80-309 Gdańsk. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji. na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być udostępnione Klientowi, u którego praca byłaby wykonywana. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”.

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.