banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

PRACUJ W HURTOWNI – OBSŁUGA KLIENTA

Nadal szukamy

Firma

FALLWORK SP. Z O.O.

Adres

Zamenhofa 133, Poznań-Nowe Miasto

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

22 - 23 zł/godzina

Wymiar

Praca dorywcza

Umowa

Umowa zlecenie

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Kasjer-sprzedawca, Kasjerka

Opis oferty

Szukasz pracy dodatkowej lub może nigdy nie pracowałeś? To dobrze trafiłeś to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Zatrudnimy osoby do pracy przy obsłudze kasy fiskalnej, nie musisz mieć doświadczenia.

JEŚLI:

- posiadasz aktualną ks. sanepidu lub orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

- jesteś sumienny i zaangażowany

To szukamy właśnie Ciebie.

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW NALEŻEĆ BĘDZIE:

- obsługa kasy fiskalnej

- obsługa terminala płatności

- wystawianie faktur

W ZAMIAN ZYSKUJESZ:

- umowę zlecenie

- stawkę 22,80 zł, dla studenta stawka brutto równa się netto

- tygodniówki

- grafik dopasowany do Twoich potrzeb

- szkolenie stanowiskowe

- zdobycie nowego doświadczenia

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie prześlij nam swoje CV, a w razie pytań proszę o kontakt 530566894 lub możesz osobiście podejść do naszego biura na ul. Piekary 26 w Poznaniu.

Osoby zainteresowane podjęcie pracy proszę o dołączenie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231)

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.