banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Absolwent/Absolwentka

Nadal szukamy

Firma

Synevo Sp. z o.o.

Adres

Fieldorfa 2, Wrocław-Fabryczna

Umowa

Umowa o pracę

Kategorie

Pielęgniarka, Pielęgniarz, Położna

Jesteśmy firmą o europejskim zasięgu wchodzącą w skład międzynarodowej sieci Laboratoriów Medycznych - działających na terenie Europy Środkowo – Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2005 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój otwierając nowe Laboratoria Analityczne. Świadczymy kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej - od prostych badań diagnostycznych po prowadzenie skomplikowanych projektów badań klinicznych – w tym podstawowe badania krwi, badania genetyczne, badania immunologiczne, badania hormonalne, badania w czasie ciąży i wiele innych.

Absolwent / Absolwentka pielęgniarstwa, położnictwa, ratownictwa medycznego

Opis stanowiska:

  • STARTatSYNEVOpl jest to program skierowany do Absolwentów kierunków medycznych, którzy dopiero rozpoczną pracę w zawodzie.
  • Zdobądź z nami pierwsze szlify w Punkcie Pobrań!

Wymagania:

  • Absolwent/Absolwentka pielęgniarstwa, położnictwa, ratownictwa medycznego bądź analityki medycznej;
  • Czynne prawo wykonywania zawodu;
  • Znajomość procedur medycznych;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office;
  • Chęć do rozwoju i dużo pozytywnej energii.

Oferujemy:

  • Pełne wdrożenie do zawodu pod opieką Mentora;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat);
  • Szkolenia teoretyczne oraz praktyczne z zakresu procedur medycznych oraz obsługi Pacjenta w Punktach Pobrań;
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej lub karty MultiSport, system kafeteryjny, ubezpieczenie na życie, zniżki na badania diagnostyczne, program poleceń pracowniczych);
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia.