banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Czynności produkcyjne / работа для каждого

Mniej niż 2 tygodnie

PROGRES HR POLAND SP. Z O. O.

Wojska Polskiego 12, Poznań-Jeżyce

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

19 - 20 zł/godzina

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa zlecenie

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Dla

Pracownicy z Ukrainy

Kategorie

Pracownik produkcji

Opis oferty

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa i pracowników na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Już od kilkunastu lat skutecznie pomagamy znaleźć miejsca pracy u sprawdzonych pracodawców. Dajemy możliwość rozwoju, budowania własnych ścieżek kariery i kształcenia kompetencji. Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy!

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088.

Aktualnie dla naszego klienta w Słupsku poszukujemy:

Зараз ми шукаємо нашого клієнта в Слупську:

wsparcia w procesach produkcyjnych przy nadziewaniu papryczek

супровід виробничих процесів при фаршируванні перцю

Są poszukiwani: / Шукаємо:

 • zmotywowani / Змотивованих
 • chętni do pracy kandydaci / охочих до роботи кандидатів

Wymagania: / Вимоги:

 • mile widziana znajomość języka polskiego / Знання польської мови вітається
 • mile widziana książeczka sanepid / санепідкнижка вітається
 • chęci do pracy / бажання працювати,
 • dyspozycyjność / мати час до роботи
 • umiejętność pracy w zespole / вміння працювати в команді
 • ukończone 18 lat / повньолітність

Oferujemy: / Ми пропонуємо:

 • stałe wynagrodzenie 22,80 brutto/godzina; 22,80 netto/godzina dla studentów do 26 roku życia / фіксована зарплата 22,80 брутто/година; 22,80 нетто/година для студентів до 26 років
 • przyjemna, łatwa, siedząca praca / приємний, легка, сидяча робота
 • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie / можливість отримати досвід роботи в міжнародній компанії
 • nocleg (300 zł – 700 zł.) dla studentów do26 roku życia / ночівля (300 - 700 злотих) для студентів до 26 років
 • transport do miejsca pracy ( 120 zł ) / транспорт до місця роботи ( 120 злотих )
 • zapewnienie niezbędnego wyposażenia do pracy / забезпечення необхідним обладнанням для роботи
 • zadbamy o twoje dokumenty / ми подбаємо про ваші документи
 • Zachęcamy do współpracy z nami, chętnie pomożemy ci dostać się do pracy.
 • Запрошуємо Вас до співпраці, ми з радістю допоможемо Вам з роботою.

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088.

,„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

.„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt[małpa]grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: Progres HR Poland Sp. z o.o. al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: iod[małpa]grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”.

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.