rating

Technik RTG / Elektroradiolog - Wrocław

Mniej niż tydzień

Firma

MEDICOVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres

Grabiszyńska 240, Wrocław-Fabryczna

Uzyskaj

Płaca

4 000 - 6 000 zł

Wymiar

Praca w niepełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa zlecenie

Kategorie

Radiolog, Technik

Opis oferty

Dołącz do nas, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe z zakresu elektroradiologii (technik, licencjat, magister),
  • ukończyłeś/łaś kurs ochrony radiologicznej pacjenta,
  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Nasza oferta w pigułce:

  • zatrudnienie w oparciu o dowolny rodzaj umowy na część etatu,
  • praca w trybie zmianowym, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-20:00, soboty 8-14,
  • wolne weekendy oraz święta,
  • wsparcie przełożonego i zespołu,
  • przejrzysty zakres obowiązków,
  • bardzo dobrze wyposażone stanowisko pracy (wysokiej jakości sprzęt medyczny i nowoczesne gabinety).

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • wykonywanie i oznaczanie zdjęć RTG,
  • nadzór nad dokumentacją medyczną pacjentów,
  • przygotowywanie stanowiska pracy i uzupełnianie brakującego sprzętu,
  • współpracę z lekarzami,
  • obsługę pacjenta.

Centrum Medicover Tarasy Grabiszyńskie

ul. Grabiszyńska 240, Wrocław

(sprawdź dojazd)