banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

PRACUJ JAKO KASJER/KA

Nadal szukamy

Firma

FALLWORK SP. Z O.O.

Adres

Poznańska 121/131, Kalisz

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

22 zł/godzina

Wymiar

Praca dorywcza

Umowa

Umowa zlecenie

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Kasjer-sprzedawca, Kasjerka

Opis oferty

Zatrudnimy osoby do pracy w markecie wielkopowierzchniowym na stanowisko kasjer/ka. Nie musisz posiadać doświadczenia. Na miejscu przejedziesz odpowiednie szkolenie, które przygotuje Cię do pracy. Więc jeśli szukasz dodatkowej pracy lub może chcesz podjąć pierwszą pracę, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Oferujemy możliwość wybrania dni w jakich chcesz pracować oraz wypłaty tygodniowe.

Wymagamy:

- posiadania aktualnej ks. sanepidu lub orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych

- sumienności i zaangażowania

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

- obsługa kasy fiskalnej

- obsługa terminala płatności

W zamian za Twoją pracę oferujemy:

- umowę zlecenie

- stawkę 22,80 zł brutto, dla studenta stawka brutto równa się netto

- elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb

- wynagrodzenie tygodniowe lub miesięczne

- szkolenie stanowiskowe

- wsparcie koordynatora

- zdobycie nowego doświadczenia

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV, a w razie pytań proszę o kontakt 530566894 lub możesz osobiście podejść do naszego biura na ul. Piekary 26 w Poznaniu.

Osoby zainteresowane podjęcie pracy proszę o dołączenie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231)

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.