rating

Praca dla każdego, umowa o pracę po 3 mc, Jasionka

Nadal szukamy

Firma

Exact Systems Sp. z o.o.

Adres

Warszawska 45, Rzeszów

Umowa

Umowa zlecenie

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Pracownik fizyczny, Pracownik produkcji

Nowy projekt rekrutacyjny dla firmy z branży telekomunikacji- stabilność zatrudnienia umowa o pracę już po 3 miesiącach więcej szczegółów wyślij sms o treści "Jasionka" pod nr tel. 500 465 162, a ODDZWONIMY.

Aktualnie na wsparciu produkcji posiadamy 13 wolnych miejsc.

Oferta skierowana do Pań i Panów

Lokalizacja: Jasionka

Zakres obowiązków:

  • wsparcie produkcji
  • obsługa maszyn - zapewniamy przeszkolenie

Wymagania:

  • ukończone 18 lat
  • sumienność i zaangażowanie
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

W zamian oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia możliwa umowa o pracę po 3 miesiącach
  • współpracę na podstawie umowy zlecenie na początek (możliwość płatnego l4)
  • wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej oraz DODATKU NOCNEGO
  • 2 dni pracy, 2 dni wolnego
  • możliwość pracy w weekendy
  • wsparcie i przeszkolenie na stanowisku
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • formalności w telefonie
  • jasne warunki współpracy, możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • wgląd do przepracowanych godzin w telefonie

Szczegóły oferty pod nr tel. 500 465 162 zadzwoń lub wyślij SMS o treści Jasionka, a oddzwonimy.