banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating
Pracownik fizyczny/Физический работник

Mniej niż tydzień

PROGRES HR POLAND SP. Z O. O.

Wojska Polskiego 16, Kielce

Odległość od Ciebie zobaczysz po wpisaniu adresu na liście ofert.


Płaca

23 - 28 zł/godzina

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa zlecenie

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Pracownik fizyczny


Opis oferty

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa i pracowników na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Już od kilkunastu lat skutecznie pomagamy znaleźć miejsca pracy u sprawdzonych pracodawców. Dajemy możliwość rozwoju, budowania własnych ścieżek kariery i kształcenia kompetencji. Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy!

Grupa Progres является компанией с польским капиталом, которая поддерживает предприятия и сотрудников по всей Польше, предлагая современные HR-услуги. уже более десятка лет мы эффективно помогаем найти рабочие места у проверенных работодателей. Мы даём возможность развиваться, строить собственные карьерные пути и обучать компетентности. Присоединяйтесь к нам и наслаждайтесь каждым рабочим днём!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

В настоящее время мы ищём человека на должность:

Pracownik fizyczny

Физический работник

Praca w miejscowości Koszalin

Работа в городе Кошалин

Opis stanowiska:

Описание работы:

· Praca na magazynie.

· Работа на складе.

· Obsługa wózka(pomagamy przy wyrobieniu uprawnień).

· разрешения на вилочные погрузчики, если их нет, мы помогаем их сделать

· Zawijanie folią towaru po skompletowaniu, po skompletowaniu wg zmówienia.

· Упаковка пленкой товара после завершения, после завершения по договоренности.

· Praca w systemie 3 zmianowym ( po 8-10 h).

· Работа в 3 смены ( по 8-10 ч).

Wymagane:

Требуется:

· Wymagane prawo jazdy kat. B lub umiejętność prowadzenia pojazdów.

· Необходимые водительские права категории B или навыки вождения.

· Mile widziane uprawnienia na wózki.

· Добро пожаловать на тележки.

· Sprawność fizyczna.

· Физическая подготовка.

· Komunikatywny j. polski

· Коммуникативная J. польский

Zapewniamy:

Мы предоставляем:

· Stawka 23,5 zł brutto + 1,00 do każdej przepracowanej godziny pod warunkiem 100% obecności na magazynie (24,50 zł brutto) Przy uzyskaniu akordu stawka wzrasta do 28zł brutto/h.

· Ставка зл 23,5 брутто + 1,00 к каждому отработаному часу при условии 100% присутствия на складе (24,50 зл брутто) при получении аккорда ставка увеличивается до 28 зл брутто / ч.

· Umowa zlecenie.

· Умова злецения

· Stałe zatrudnienie.

· Постоянная занятость.

-· Odzież roboczą.

· Рабочая одежда.

· Nocleg pracowniczy, koszt 400 zł/miesięcznie.

· Ночлег для сотрудников, стоимость 400 зл / месяц.

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088.

,„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

.„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt[małpa]grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: Progres HR Poland Sp. z o.o. al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: iod[małpa]grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”.

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.