rating

Magister Farmacji

Dzisiaj koniec

Firma

DR. MAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres

Podchorążych 1, Rzeszów

Umowa

Umowa o pracę

Kategorie

Magister farmacji

Poszukujemy Magistra Farmacji na cały etat oraz dodatkowe godziny w Rzeszowie

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
  • Zamawianie, prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem
  • Monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym
  • Przestrzeganie standardów firmy Dr. Max

Wymagania:

  • Wykształcenie farmaceutyczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Duże zaangażowanie w kontakty międzyludzkie
  • Otwartość, profesjonalizm
  • Mile widziana znajomość programu KAMSOFT

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane systemem premiowym
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji;
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT PLUS,
  • Pakiet relokacyjny (dodatek mieszkaniowy lub dodatek do dojazdu).

Więcej informacji pod numerem: (etat) 573 168 667; (dodatkowe godziny) 573 168 414