rating

specjalista ds. Analizy Danych Produkcyjnych

Mniej niż tydzień

FLEXIDEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ulica Generała Jarosława Dąbrowskiego 216, Łódź-Górna

Umowa

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Analityk biznesowy, Pracownik biurowy, Technik analityk

Flexidea Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 2591. Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. Analizy Danych Produkcyjnych

Obowiązki:

• Opracowywanie codziennych wyliczeń wskaźników produkcji

• Przygotowanie analiz zatrudnienia nowych pracowników oraz danych do prognoz wydajności działów

• Raportowanie braków na poszczególnych działach produkcyjnych,

• Analiza błędów systemowych, sprawdzanie poprawności danych w systemie SAP

• Organizacja i zarządzanie szkoleniami wdrożeniowymi: wypisanie dokumentacji dla nowych pracowników, wyposażenie w środki ochrony indywidualnej, przydzielanie do poszczególnych działów

• Współorganizacja szkoleń dla pracowników z zakresu BHP

• Przeprowadzanie szkoleń z systemów ERP - SAP/MII,

• Codzienna współpraca z działami okołoprodukcyjnymi - produkcja, jakość, magazyn,

• Odpowiedzialność za aktualizację danych, sprawdzanie błędów w Dashboardach

Wymagania:

· Preferowane wykształcenie wyższe - kierunki techniczne: zarządzanie produkcją lub pokrewne

· Doświadczenie w pracy w SAP i MS Excel

· Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację

· Zdolności analityczne

· Komunikatywność, umiejętność współpracy międzydziałowej, elastyczność

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojej wiedzy i doświadczenia

· Zatrudnienie w jednej z najnowocześniejszych Firm produkcyjnych w Łodzi

Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych przetwarzanych dla celów obsługi procesu rekrutacji jest FLEXIDEA Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Wólczańskiej 73/1/1a. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie internetowej FLEXIDEA Sp. z o.o. W sprawach ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem mailowym wskazanym na stronie internetowej FLEXIDEA Sp. z o.o.”

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2591