banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating
Lider/Kierownik Zmiany

Nadal szukamy

PROGRES HR POLAND SP. Z O. O.

Wały Generała Józefa Dwernickiego 285, Częstochowa-Tysiąclecie

Odległość od Ciebie zobaczysz po wpisaniu adresu na liście ofert.


Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa o pracę

Kategorie

Kierownik działu, Kierownik produkcji


Opis oferty

Grupa kapitałowa Progres (nr cert. 5088) to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.


Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

LIDERA/ KIEROWNIKA ZMIANY

Zakres obowiązków:

 • Obsługa maszyn produkcyjnych – zautomatyzowanych lub półautomatycznych
 • Zarządzanie pracą własną oraz pracą zespołu
 • Odpowiedzialność za jakość i terminowość pracy całej zmiany
 • Przezbrajanie i czyszczenie maszyny zgodnie z instrukcją obsługi
 • Zapewnienie dostępności wszystkich komponentów niezbędnych do produkcji
 • Wypełnianie raportów dotyczących odbytej zmiany

Wymagania:

 • Doświadczenie na podobnym stanowisku (kierownik zmiany/brygadzista)
 • Umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych
 • Umiejętność przezbrajania maszyn
 • Uprawnienia na wózki widłowe - UDT
 • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem własnym oraz zespołu
 • Gotowość do pracy w systemie równoważnym (2 dni pracy, 2 dni wolnego)

Nasz Klient oferuje:

 • Stabilne zatrudnienie i długofalowa współpraca
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z naszym Klientem
 • Ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków, ZFŚS

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883 „Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, (zwana dalej Spółką). Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.