banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

Kierowca C+E! Praca od zaraz!

Nadal szukamy

EUROKADRA SPÓŁKA AKCYJNA

Długa 20, Częstochowa

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

7 000 - 10 000 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa o pracę

Dla

Emeryt, Pracownicy z Ukrainy

Kategorie

Kierowca, Kierowca samochodu ciężarowego

Opis oferty

Zatrudnię kierowcę Kat C+E na trasach międzynarodowych.

Główne kierunki: Niemcy, Holandia, Belgia, Czechy, Włochy, Czechy, Polska

Praca na zestawie ciągnik siodłowy standard + naczepa firanka

Praca w systemie 4/1 lub dłuższe wyjazdy.

Jesteśmy otwarci na różne narodowości.

Samochód przypisany do kierowcy.

Więcej informacji pod telefonem 501683334!

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w procesie rekrutacji, przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, legalizacji zatrudnienia, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia oraz czynności związanych z powyższymi celami, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO w zw. z art. 22(1a) kodeksu pracy. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych podmiotom trzecim, zgodnie z informacjami wskazanymi w klauzuli informacyjnej, w tym przekazywanie danych bezpośrednio do podmiotu, na rzecz którego wykonywana będzie praca lub zlecenie. Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych na stronie https//bit.ly/2JXXauU i ją akceptuję

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.