rating

Doradca Klienta - Tchibo

Mniej niż tydzień

Tchibo Warszawa Sp. z o.o.

Wołoska 12, Warszawa-Mokotów

Praca w pełnym wymiarze godzin, Praca w niepełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Data rozpoczęcia

31.08.2022

Kategorie

Doradca klienta

Tchibo to miejsce, w którym oferujemy Klientom produkty różnych kategorii, np. akcesoria do domu, odzież damską i męską, kawę paloną i rozpuszczalną oraz ekspresy do kawy.

Na miejscu można również skosztować aromatycznej kawy i zjeść pyszne ciasto.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta w naszym sklepie w Galerii Mokotów w wymiarze pełnego i niepełnego etatu.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa Klienta,
  • sprzedaż produktów oferowanych przez Tchibo,
  • przygotowywanie napojów i przekąsek zgodnie z recepturami,
  • otwieranie i zamykanie sklepu,
  • odbiór towarów i uzupełnianie produktów na regałach sklepowych,
  • efektywna współpraca z pozostałymi Pracownikami.

Nasze wymagania:

  • gotowość do stałej pracy z Klientem,
  • dbałość o przestrzeganie wyznaczonych standardów,
  • pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań,
  • chęć ciągłej nauki i poszerzania swoich kompetencji,
  • zorientowanie na realizację celów sprzedażowych.

To oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne zarobki i premię sprzedażową
  • dodatkowe benefity pozapłacowe (np. dostęp do kafeterii, zniżka pracownicza na zakupy w Tchibo, comiesięczny zapas kawy, upominek z okazji urodzin),
  • bezpłatną opiekę medyczną, kartę Multisport,
  • stały rozwój poprzez szkolenia
  • perspektywę awansu w strukturze sklepów lub w centrali,
  • dobrą atmosferę pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą naszym sklepie w Galerii Mokotów wyślij swoje CV za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".