rating

Magazynier w hurtowni instalacji

Mniej niż 2 tygodnie

Asistwork Sp. z o.o

Wichrowa 1, Poznań-Jeżyce

Uzyskaj

Płaca

4 200 zł

Umowa

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Magazynier

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Poznań

Nasze wymagania:

- Zaangażowanie w powierzone obowiązki,

- Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,

- Gotowość do pracy zmianowej 14:00 - 22:00 i i 22:00 – 6:00

Twoje zadania:

- Pakowanie i kompletacja towarów zgodnie z zamówieniem (art. instalacji grzewczej, sanitarnej i wentylacyjnej) ,

- Przyjmowanie i wydawanie towaru,

- Transportowanie i przemieszczanie artykułów na terenie zakładu.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie 25 zł/h brutto,

- Umowę o pracę na pełen etat,

- Stałą współpracę z realną możliwością zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy,

- Możliwość zdobycia uprawnień UDT,

- Dopłaty do posiłków,

- Pełne wdrożenie i wsparcie.

Zainteresowany?
Wyślij swoje CV lub zadzwoń/ napisz SMS na nr 691 581 043.

Pamiętaj o dołączeniu klauzuli do swojego CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.