banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

Operator maszyn produkcyjnych

Dzisiaj koniec

Firma

GI GROUP POLAND S.A.

Adres

Jana i Jędrzeja Śniadeckich 25, Bydgoszcz

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa o pracę

Kategorie

Operator, Operator maszyn

Opis oferty

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010

Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji produkującą głównie artykuły żywnościowe, środki czystości i higieny osobistej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Operator Maszyn Produkcyjnych

Miejsce pracy: Bydgoszcz


ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 • kompleksowa obsługa linii pakującej kosmetyki;
 • utrzymanie maszyn i urządzeń liniowych, monitorowaniem przebiegu procesu produkcyjnego;
 • kontrola jakości zgodnie z obowiązującymi standardami;
 • raportowanie danych produkcyjnych w systemie SAP;


CZEGO OCZEKUJEMY?

 • wykształcenia o profilu technicznym (preferowany profil mechaniczny, elektroniczny, mechatroniczny, automatyczny);
 • doświadczenia przy pracy przy maszynach produkcyjnych;
 • umiejętność logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów;
 • znajomość obsługi komputera;
 • umiejętność pracy w grupie;
 • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym obejmującym weekendy (tzw. 4-brygadowego);
 • komunikatywnej znajomości języka polskiego;


CO OFERUJEMY?

 • pracę w nowoczesnym zakładzie reprezentującym najwyższe standardy bezpieczeństwa, ergonomii, organizacji miejsca pracy i warunków socjalnych;
 • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę bezpośrednio z Klientem;
 • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa brutto + dodatki: za pracę zmianową, bonus kwartalny i roczny) ;
 • pakiet benefitowy: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci, talony do sklepiku zakładowego, bony Sodexo i paczki świąteczne, Pracowniczy Program Emerytalny, Program Wellbeing – dofinansowana Karta Multisport, zajęcia fitness w salce gimnastycznej na terenie fabryki, program wsparcia pracowników (m.in. pomoc prawna, finansowa, psychologiczna), itp.);
 • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
 • nagrody w programie doceniania pracowników oraz w programie zgłaszania pomysłów-usprawnień;

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Gi Group Poland S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.