rating

KASJER/SPRZEDAWCA

Mniej niż 2 tygodnie

Żabka Polska Sp. z o. o.

Górczyńska 46, Poznań-Grunwald

Uzyskaj

Płaca

17 - 25 zł/godzina

Wymiar

Praca w niepełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa zlecenie

Data rozpoczęcia

01.07.2022

Dla

Na urlopie wychowawczym, Pracownicy z Ukrainy

Kategorie

Kasjer-sprzedawca

Opis oferty

Krótki opis stanowiska

Idealny kandydat / Wymagania

Poszukuję osoby dyspozycyjnej od poniedziałku do soboty włącznie na stanowisko kasjer sprzedawca oraz dokładanie towaru na zmianie. Osoba na stanowisku powinna być uśmiechnięta, kontaktowa, mówiąca dobrze po polsku, schludna, zadbana oraz uprzejma, bezkonfliktowa, uczciwa

Wymagana książeczka sanepidu bądź gotowość do jej wyrobienia

Dyspozycyjność do pracy w godzinach popołudniowych i wieczornych oraz w weekendy

Mile widziany status studenta/ ucznia

skończone 18 lat

Proces aplikacji

>>>Nie duplikuj ogłoszeń<<<

Kandydaci, duplikowane oferty, traktują jako spam, co zmniejsza twoją szansę na udaną rekrutację. Pamiętaj też, że Miejsce pracy – jest jednym z najpopularniejszych kryteriów wyszukiwania pracy!