rating

Wózkowy UDT, Częstochowa/Dogodny dojazd z każdej dzielnicy

Nadal szukamy

Firma

Exact Systems Sp. z o.o.

Adres

Jesienna 300, Częstochowa-Wrzosowiak

Uzyskaj

Płaca

4 576 - 5 300 zł

Umowa

Umowa zlecenie

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Magazynier/operator, Operator wózka widłowego, Pracownik fizyczny

Dla naszego Klienta, poszukujemy operatorów wózka widłowego z uprawnieniami UDT.
Praca polega na wsparciu magazynu z artykułami dla przemysłu samochodowego.

Lokalizacja: Częstochowa, Legionów dogodny dojazd z każdej dzielnicy komunikacją miejską linii 11, 35

Opis stanowiska:

  • obsługa wózka widłowego
  • dostarczanie materiałów na produkcję
  • prace magazynowe

Oczekiwania:

  • aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych potwierdzone egzaminem UDT
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilną pracę w nowoczesnej firmie- możliwość zatrudnienia bezpośrednio pod zakładem na umowę o pracę już po okresie 6 miesięcy
  • stawkę godzinową 26 zł brutto + DODATKI ( +20% nocki, +50% sobota, +100% niedziela)
  • 3- zmianowy system pracy
  • współpracę na start na podstawie umowy zlecenie z pełnymi składkami zus (możliwe płatne chorobowe)
  • istnieje możliwość pracy w weekendy
  • dodatkowy pakiet benefitów pozapłacowych- grupowe ubezpieczenie PZU na preferencyjnych warunkach, NNW, PPK
  • wsparcie dedykowanego koordynatora na każdym etapie współpracy
  • dogodny dojazd komunikacją miejską linie 11, 35

Szczegóły pod nr tel. 500 465 152 Aplikuj- ilość miejsc ograniczona.

Wyślij SMS o treści OWW, a ODDZWONIMY!