rating

Kasjer/sprzedawca - market spożywczy - Wrocław Legnicka

Mniej niż 2 tygodnie

PROGRES HR POLAND SP. Z O. O.

Legnicka 1, Wrocław-Stare Miasto

Uzyskaj

Płaca

3 200 - 4 300 zł

Umowa

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Kasjer-sprzedawca

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa i pracowników na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Już od kilkunastu lat skutecznie pomagamy znaleźć miejsca pracy u sprawdzonych pracodawców. Dajemy możliwość rozwoju, budowania własnych ścieżek kariery i kształcenia kompetencji.
Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy!

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KASJER/SPRZEDAWCA

Market spożywczy mieści się we Wrocławiu przy ulicy Legnickiej.

Zakres obowiązków:

  • obsługa Klientów przy kasie oraz przy ladzie obsługowej,
  • wykładanie towaru,
  • kontrola dat przydatności do spożycia,
  • dokonywanie przecen towarów,
  • wykonywanie czynności przygotowujących do sprzedaży (np. krojenie plastrów sera).

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do soboty głownie w godzinach nocnych (22-6),
  • mile widziane - doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziane - posiadanie aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową,
  • stawkę miesięczną - 3200 zł brutto + premie nawet do 1100 zł miesięcznie,
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych,
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej.
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerami 5088 oraz 11005.