banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating
Spawacz Mig/Mag od zaraz, stawka od 10 tys. zł netto

Nadal szukamy

HR WORK FORCE SP Z O O

Henryka Sienkiewicza 3, Białystok-Centrum

Odległość od Ciebie zobaczysz po wpisaniu adresu na liście ofert.


Płaca

10 000 - 11 000 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa o pracę

Kategorie

Spawacz


Opis oferty

MAXI JOB Sp. z o.o. BIS Spółka komandytowa dynamicznie rozwijająca się firma doradcza na rynku pracy tymczasowej z siedzibą we Wrocławiu. Z numerem certyfikatu o dokonaniu wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 26811, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech, na stanowisko:

Spawacz MAG/MIG – Niemcy, darmowe zakwaterowanie

Miejsce pracy: Niemcy, Twist

Główne zadania:

· Praca w firmie zajmującej się produkcją części do maszyn rolniczych

· Spawanie stali czarnej

· Obsługa robotów spawalniczych

· Spawanie metodą MIG/MAG

· Spawanie spoin pachwinowych w pozycji okapowej

· Praca jest na hali

Wymagania:

· Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza

· Podstawowa znajomość jęz. niemieckiego

· Własne auto do wyjazdu – mile widziane

· Odpowiedzialności i chęci do pracy

Oferujemy:

· Zatrudnienie w oparciu o pracę tymczasową

· Wynagrodzenie: 10000 zł netto (pełen etat plus + możliwość pracy w nadgodzinach), (dla osób ze znajomością jęz. niemieckiego, stawka będzie wyższa) + dodatki

Dodatki:

+25% za godziny nadliczbowe

+25% za godziny wieczorne (od 22:00 do 06:00)

+100% za godziny w niedzielę i święta

Dodatki za pracę w godziny wieczorne są zwolnione z opodatkowania!

· Darmowe zakwaterowanie

· Prace w systemie 3-zmianowym

· Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

· Długotrwałą współpracę

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu z działem rekrutacji: Kamila: 605931480

Do Aplikacji prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Maxi Job Sp. z o.o. Bis Sp. komandytowa, z siedziba we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan możliwością wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.) Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenie procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji do momentu zakończenia przez Maxi Job Sp. z o.o. Bis Sp. Komandytowa, z siedziba we Wrocławiu ul. Purkyniego 1 współpracy z klientami poszukującymi pracowników. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji.

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.