rating

Operator Produkcji

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

GI GROUP POLAND S.A.

Adres

Henryka Krupanka 93, Siemianowice Śląskie

Umowa

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Monter, Operator produkcji, Pracownik produkcji

Dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator produkcji

Zakres obowiązków

-obsługa prasy;

-nadzór nad jakością wytłaczanych detali;

-zapewnienie przestrzegania zasad BHP.

Czego oczekujemy?

-dobrej organizacji pracy;

-sumienności i odpowiedzialności;

-chęci nauki obsługi pras transferowych od podstaw.

Co oferujemy?

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

-możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.