banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

PRACA FIZYCZNA – MAGAZYNIER

Nadal szukamy

Firma

FALLWORK SP. Z O.O.

Adres

Poznańska 121/131, Kalisz

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

25 zł/godzina

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa zlecenie

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Pracownik fizyczny

Opis oferty

Nie masz doświadczenia, a chciałbyś zacząć pracować? Dobrze trafiłeś to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Zatrudnimy osoby do pracy na stanowisku magazyniera, dla naszego klienta zajmującego się sprzedażą części rowerowych. Mile widziane jest wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku, lecz nie jest to warunek konieczny. Na miejscu oferujemy przeszkolenie, które przygotuje Cię do pracy.

W zamian za Twoją pracę oferujemy:

- umowę zlecenie

- stawkę 25,30 zł brutto, dla studenta stawka brutto równa się netto

- wynagrodzenie miesięczne

- prace w godzinach 7-15/8-16

- szkolenie stanowiskowe

- wsparcie koordynatora

Do obowiązków pracownika należeć będzie:

- przyjmowanie towaru

- praca ze skanerem

- sortowanie i rozlokowywanie towarów

- komplementacja zamówień

Wymagania:

- sumienność

- zaangażowanie

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV, a w razie pytań proszę o kontakt 530566894 lub możesz osobiście podejść do naszego biura na ul. Piekary 26 w Poznaniu.

Osoby zainteresowane podjęcie pracy proszę o dołączenie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.FallWork Sp. Z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231)

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.