rating

Pracownik Produkcji

Nadal szukamy

EUROKADRA SPÓŁKA AKCYJNA

Legionów 244, Częstochowa-Zawodzie - Dąbie

Umowa

Umowa zlecenie

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Pracownik produkcji kabli

Jesteśmy agencją pracy z ponad 10 - letnim doświadczeniem. Najważniejsi są dla nas ludzie. Naszym pracownikom oferujemy stabilne i legalne zatrudnienie w parciu o umowę zlecenie. Oferujemy pracę w różnych branżach. Posiadamy oddziały na terenie całej Polski. Koordynacja rekrutacji i pozyskiwanie talentów nie są nam obce! Nowe projekty to nowe miejsca pracy.
Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Praca na Produkcji (Autoklawy)
Miejsce pracy: Częstochowa, ul. Legionów

Obowiązki:

· produkcja przewodów gumowych do samochodów.

Poszukujemy osób:

· sprawnych fizycznie, duże obciążenie palców i dłoni, paca w niesprzyjających warunkach – duża wilgotność powietrza,

· dyspozycyjnych, 3 zmianowy system pracy,

· odpowiedzialnych i świetnie zorganizowanych.

Oferujemy:

· umowę zlecenie ze stawką 17.80 zł/h netto + dodatki za zmiany nocne,

· pracę na 3 zmiany po 8 h (6-14/14-22/22-6),

· możliwość wykorzystywania i rozwijania wiedzy oraz zdobytego doświadczenia.

Jeśli stawiasz na ciągły rozwój i zdobywanie doświadczenia-dołącz do Naszego zespołu!

Zapraszamy do aplikowania drogą internetową, lub kontakt telefoniczny pod numerem: 504-189-328. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych
osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w
przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w procesie
rekrutacji, przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb
niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów
rekrutacji, legalizacji zatrudnienia, zawarcia umowy o pracę lub
zlecenia oraz czynności związanych z powyższymi celami, zgodnie z art. 6
ust. 1 lit. a) RODO w zw. z art. 22(1a) kodeksu pracy. Wyrażam zgodę na
przekazywanie moich danych podmiotom trzecim, zgodnie z informacjami
wskazanymi w klauzuli informacyjnej, w tym przekazywanie danych
bezpośrednio do podmiotu, na rzecz którego wykonywana będzie praca lub
zlecenie. Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dot.
przetwarzania danych osobowych na stronie https//bit.ly/2JXXauU i ją
akceptuję.