rating

Specjalista do wsparcia klienta z językiem niemieckim

Mniej niż 2 tygodnie

Adecco Group - Poland

Opolska 110, Kraków-Prądnik Biały

Umowa

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

21.07.2022

Kategorie

Pracownik działu obsługi klienta

Obecnie dla globalnego dostawcy technologii i usług marketingowych poszukujemy Kandydatów_ek gotowych podjąć pracę w Krakowie na poniższym stanowisku Specjalisty do wsparcia klienta z językiem niemieckim.
Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum C1 i języka angielskiego na poziomie co najmniej B2,
  • gotowość do pracy w Krakowie (obecnie możliwa tylko praca stacjonarna),
  • chęć poznawania najnowszych technologii i pracy dla jednej z największych światowych firm z branży IT,
  • determinacja i zaangażowanie.

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze klienta lub na stanowisku związanym ze wsparciem sprzedaży

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz miesięczne premie,
  • pakiet relokacyjny dla osób przeprowadzających się do Krakowa.
  • bonus na start do 7000 tys. zł,
  • elastyczne godziny, możliwość ustalenia grafiku pomiędzy 7 a 19,
  • możliwość awansu na stanowisko trenera czy team leadera,
  • profesjonalne szkolenia i wsparcie przełożonych,
  • pracę z prestiżowym produktem i nowoczesnymi rozwiązaniami marketingowymi,
  • przyjazne środowisko pracy w międzynarodowym zespole,
  • atrakcyjny pakiet benefitów, m.in.: opieka medyczna, w tym dentystyczna, karta sportowa, dofinasowanie do kursów językowych i studiów.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa stałych klientów biznesowych w zakresie najnowszych rozwiązań marketingowych,
  • przedstawianie produktów i rozwiązań firmy, dopasowanych do potrzeb klienta,
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi klienta oraz rzetelne doradztwo,
  • budowanie silnych i długofalowych relacji z klientami,
  • realizacja indywidulanych celów biznesowych.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Zapraszamy do aplikowania.