rating

Magazynier 3/4 etatu - zmiana popołudniowa

Mniej niż 2 tygodnie

DHL EXPRESS (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wirażowa 37, Warszawa-Włochy

Uzyskaj

Płaca

3 500 - 4 000 zł

Wymiar

Praca w niepełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa o pracę

Kategorie

Magazynier, Pracownik fizyczny

Jeśli szukasz miejsca, w którym każda osoba spotkana przy porannej kawie ma w sobie ,,to coś”, dołącz do zespołu DHL Express.

Praca w godzinach: 15:00-21:00 lub 16:00-22:00

Szukamy właśnie ciebie jeśli:

  • Jesteś gotowy/a pracować fizycznie
  • Znasz obsługę komputera (pakiet MS Office)

Mamy dla Ciebie:

  • Przyjazny i zgrany zespół
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa +premia
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. Karta Multisport, bilety do kina lub teatru)
  • Różnorodny pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)
  • Posiłki regeneracyjne, świeże owoce
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Międzynarodowy program rozwojowy
  • Wsparcie przełożonych w każdej sytuacji
  • Unikalny program doceniania pracowników

Zadania, które na Ciebie czekają to:

  • Procesowanie, monitorowanie i sortowanie przesyłek kurierskich
  • Rozładunek i załadunek przesyłek oraz wyjaśnianie ich statusu
  • Wprowadzanie danych dotyczących przesyłek do systemu

50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych.
Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach i terytoriach. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. Nasze silne strony to pasja do działania, różnorodne doświadczenie i praca zespołowa, które powodują, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.