rating

Specjalista ds. kadr i płac

Nadal szukamy

Adecco Group - Poland

Krakowska 11, Kielce

Umowa

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Kadry i płace

Opis oferty

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentacji pracowników związanej z zatrudnieniem (w tym umów o pracę, aneksów oraz dokumentów związanych z zakończeniem stosunku pracy, ustalaniem uprawnień emerytalnych i rentowych itp.
  • naliczanie wynagrodzeń oraz zasiłków ZUS)
  • sporządzanie deklaracji, korekt oraz rozliczeń do ZUS, US oraz innych instytucji zewnętrznych związanych z rozliczaniem wynagrodzeń
  • sporządzanie raportów i analiz w obszarze kadr i płac

Wymagania:

  • bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i zagadnień z zakresu kadr i płac
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • otwartość, skrupulatność oraz branie odpowiedzialności za podejmowane decyzje
  • znajomość obsługi programu Płatnik oraz MS EXCEL
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zasad legalizacji zatrudnienia obcokrajowców

Nasz klient oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • *Oferta dotyczy pracy stałej*

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników

tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.