banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

OPERATOR CNC -TOKARZ CNC

Mniej niż 2 tygodnie

PROGRES HR POLAND SP. Z O. O.

Wojska Polskiego 12, Poznań-Jeżyce

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

4 300 - 5 320 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Operator maszyn CNC

Opis oferty

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa i pracowników na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Już od kilkunastu lat skutecznie pomagamy znaleźć miejsca pracy u sprawdzonych pracodawców. Dajemy możliwość rozwoju, budowania własnych ścieżek kariery i kształcenia kompetencji. Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy!

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Pracowników na stanowisko :

Актуально для нашого клієнта шукаємо працівників на посаду:

МОЛОДШИЙ ОПЕРАТОР CNC

Miejsce pracy: Koszalin. Місце праці: Кошалін

Oczekujemy: Очікуємо:

· Doświadczenia na podobnym stanowisku, Досвід на подібній посаді

· Umiejętności czytania rysunku technicznego, Уміння читати креслення

· Ustawianie, mocowanie, konfiguracja i kalibracja maszyn CNC, Налаштування,монтаж та калібрування верстатів

· Bieżąca kontrola pracy maszyn/obrabiarek CNC. Поточний контроль за роботою машин/верстатів CNC

Wymagania: Вимагаємо:

· Mile widziane doświadczenie, Досвід вітається

· Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, od poniedziałku do piątku, Готовність працівати в три зміни,з понеділка по пятницю

· Sprawności fizycznej, Фізична підготовка

· Chęci do pracy. Бажання працювати

Oferujemy: Пропонуємо:

· Wynagrodzenie miesięczne, 4300-5320 BRUTTO. З/П від 4300-5320

· Umowę o pracę, Умова о праці

· Zapewniamy nocleg na terenie Koszalina (płatny 300 zł miesięcznie) Надаємо житло в Кошаліні(платно 300зл.за місяць)

· Dodatki do wynagrodzenia podstawowego, premia uznaniowa, Премії до основного окладу,премія бригадиста

· Premia za frekwencje, Премія за відвідування

· Nabycie doświadczenia i awansu. Набуття досвіду та кар’єрний ріст

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088.

,„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

.„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt[małpa]grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: Progres HR Poland Sp. z o.o. al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: iod[małpa]grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”.

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.