banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Lider zmiany

Nadal szukamy

Adecco Group - Poland

Vetterów 1, Lublin

Umowa

Umowa o pracę, inna

Kategorie

Brygadzista, Koordynator, Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • ·Wykonywanie czynności i zadań na stanowisku pracy w celu realizacji planu produkcyjnego,
  • ·Przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych oraz obowiązujących regulaminów i przepisów BHP,
  • ·Raportowanie przebiegu zmiany oraz w zakresie prowadzenia dokumentacji pracowników,
  • w tym:
  • wdrażanie nowych pracowników,
  • komunikacja z klientem oraz innymi brygadami i koordynatorami projektu.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • ·Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany (6-14; 14-22; 22-6) w systemie 5 brygadowym (od poniedziałku do niedzieli),
  • ·Uprawnienia na wózki widłowe UDT,
  • ·Zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • ·Komunikatywność, odpowiedzialność oraz umiejętność organizacji pracy,
  • ·Możliwość dojazdu na Specjalną Strefę Ekonomiczną w Lublinie,
  • ·Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym.

Oferujemy:

  • ·Atrakcyjne wynagrodzenie + PREMIE,
  • ·Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ·Grafik podany na cały rok z góry,
  • ·Dofinansowanie do posiłków i owocowe poniedziałki,
  • ·Ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, pakiet Luxmed,
  • ·Wspólne świętowanie sukcesów firmy,
  • ·Bony świąteczne,
  • ·Pakiet szkoleń wprowadzających.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.