banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Brand Master - Radom - 24 - 50 zł brutto/h

Nadal szukamy

OEX Cursor S.A.

Stanisława Moniuszki 18, Radom-Śródmieście

Uzyskaj

Płaca

24 - 48 zł/godzina

Wymiar

Praca w niepełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa zlecenie

Kategorie

Doradca klienta, Hostessa, Sprzedawca

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. W związku ze współpracą z jednym z naszych klientów poszukujemy osób do współpracy jako:

BRAND MASTER

KONCERN TYTONIOWY

Miejsce pracy: Radom, sklepy detaliczne, galerie handlowe i lokalne eventy

Zadania:

  • sprzedaż produktu w wyznaczonych miejscach
  • budowanie wizerunku marki na rynku
  • przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach
  • aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów dla marki

Poszukujemy osób, które:

  • są dyspozycyjne minimum 15 akcji w miesiącu po 5h (w tym weekendy)
  • są przebojowe, energiczne i otwarte na nowe doświadczenia
  • łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi
  • są pełnoletnie

Oferujemy:

  • wynagrodzenie – 24 - 50 zł brutto/h
  • dodatkowe wynagrodzenie za pracę w soboty – 5 zł brutto/h
  • atrakcyjne bonusy uzależnione od wyników
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • elastyczne godziny pracy w ramach ustalonego harmonogramu
  • bardzo miłą atmosferę pracy
  • przeszkolenie w zakresie prezentowanego produktu
  • stałą opiekę koordynatora projektu
  • możliwości awansu

CO ZROBIĆ, BY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI?

Niewiele – wypełnij nasz formularz rekrutacyjny, który nam umożliwi kontakt z Tobą :)