banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

Barista - Baristka - Cavarious - Dworzec PKP Kraków

Mniej niż 2 tygodnie

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego „Baltona” S.A.

Pawia 5a, Kraków-Stare Miasto

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

20 - 24 zł/godzina

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin, Praca dorywcza

Umowa

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Barista, Pomoc kuchenna

Opis oferty

Baristo, Baristko!


Szukamy właśnie Ciebie do naszego Zespołu. Zależy nam na tym, żebyś przygotował/a pyszną kawę dla naszych gości. Mamy piękny ekspres, rewelacyjny zespół, najbardziej uśmiechniętych klientów. Brakuje nam Ciebie!

Nasz zespół składa się z osób w różnym wieku, z różnymi zainteresowaniami - to co nas łączy to otwartość na siebie nawzajem, uśmiech i dobry humor, wzajemna życzliwość i wsparcie.

Idealny kandydat / Wymagania

Pracujemy na Dworcu PKP. To wyjątkowe miejsce - różne osoby z całego świata mają okazję spróbować Twojej kawy i zamienić z Tobą kilka słów. Wyjątkowe bo pracuje 7 dni w tygodniu. Naszą pracą dzielimy się w zespole. Pracujemy najczęściej po 8-12h - to sprawia, że w tygodniu mamy kilka dni wolnego. Pracujemy z żywnością więc potrzebujemy książeczki Sanepid. Ciągle się rozwijamy i liczymy na Twoje zaangażowanie w ubogacanie naszej oferty.


Proces aplikacji

Wysyłasz CV. Rozmawiasz z szefem o wzajemnych oczekiwaniach - jak jest ok - podpisujemy dokumenty i zaczynasz swoją przygodę!

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.