banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Praca w markecie budowlanym SZCZECIN KU SŁOŃCU

Mniej niż 2 tygodnie

HR WORK FORCE SP Z O O

Ku Słońcu 67B, Szczecin-Gumieńce

Odległość od Ciebie zobaczysz po wpisaniu adresu na liście ofert.


Płaca

30 zł/godzina brutto

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Kasjer-sprzedawca, Magazynier, Pracownik działu obsługi klienta


Opis oferty

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisku: Kasjer/ Kasjerka a także pracownik Hali Sprzedażowej oraz Pracownik Sektora Logistyki - którzy dołączyliby do naszego zespołu, pracującego u naszego klienta, będącego niekwestionowanym liderem wśród marketów z branży budowlanej w Polsce.

Lokalizacja: SZCZECIN KU SŁOŃCU

Warunki współpracy: Umowa o pracę (Kasjer/Kasjerka) Umowa zlecenie (Hala/Sektor Logistyki)

Wynagrodzenie: 30 zł/h brutto (dla studenta do 26 roku życia jest to stawka netto, świetna opcja!)

Zadania na stanowisku obsługi kasy fiskalnej:

-przyjmowanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

-obsługa kasy oraz terminala płatniczego

-skanowanie towaru zakupionego przez Klienta

-wydawanie potwierdzenia zakupu

Wymagania:

- chęć i zaangażowanie do pracy

- dobra organizacja pracy własnej.

Pracownik Sektora Logistyki będzie odpowiedzialny za przyjęcie towaru dostarczanego do marketu, jak również będzie odpowiedzialny za odpowiednie jego rozlokowanie na magazynie. Ponadto do obowiązków pracownika Sektora Logistyki będzie należeć przygotowywanie do wysyłki zamówień internetowych oraz zamówień telefonicznych.

Praca w Dziale Sprzedaży początkowo polegać będzie na wykładaniu towaru, metkowaniu, przenoszeniu asortymentu (w tym cięższe produkty) oraz ewidencjonowaniu. Następnie po wdrożeniu do pracy na tym stanowisku do obowiązków pracownika dojdzie także obsługa klienta. Od potencjalnego pracownika wymagane również będą drobne prace porządkowe a także dbanie o ekspozycję towaru.

Grafik ustala się na miejscu z kierownikiem działu - wymagamy dyspozycyjności w godzinach porannych, jak i popołudniowych.

Zainteresowała Cię nasza oferta pracy? Aplikuj już dzisiaj, liczba miejsc pracy ograniczona! Wyślij CV poprzez portal, a my się skontaktujemy!

HR WORK FORCE ( APT 6474 ) jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą na rynku pracy tymczasowej. Świadczymy profesjonalne usługi B2B w zakresie szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego.

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.