rating

Technik Jakości z j. ang.-Szczecin/ Aplikuj !

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

Exact Systems Sp. z o.o.

Adres

Logistyczna 10, Szczecin

Umowa

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Pracownik produkcji, Technik produkcji

W związku z rozwojem obecnie poszukujemy kandydata/-tki do współpracy w roli:

TECHNIK JAKOŚCI

Lokalizacja: Szczecin

Obowiązki na stanowisku:

Diagnozowanie problemów jakościowych oraz raportowanie wykonanych zadań
Wykonywanie inspekcji wyjściowej oraz raportu na platformach LVP (Low Voltage Platform) ( kontrola jakości wizualna, wymiarów, pomiar warstw cynku, oznaczanie spoin )
Szybką reakcję na zaistniałe problemy oraz weryfikację wad
Weryfikacja dokumentów technicznych,
Aktualizacja QCP, Checklisty
Inspekcja wyjściowa szaf sterowniczych

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Wykształcenie min. średnie techniczne (wymagane posiadanie wiedzy technicznej)
Doświadczenie w pracy w sektorze wiatrowym będzie dodatkowym atutem
Dobra znajomość obsługi komputera i programów pakietu Microsoft Office
Silna motywacja i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
Bardzo dobra organizacja pracy własnej
Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (na początek umowa na okres próbny 3 miesięcy)
Międzynarodowe środowisko pracy
Wdrożenie w nowe obowiązki
Dogodny dojazd do miejsca pracy komunikacją miejską
Możliwość rozwoju
Świadczenie z zakresu ubezpieczenia pracowniczego i opieki zdrowotnej
Przyjazną atmosferę pracy
Miesięczne wynagrodzenie + premie frekwencyjne

Osoby zainteresowane współpracą i spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji.