banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Operator wózka widłowego – darmowy dojazd z Tczewa i Gdańska

Mniej niż 2 tygodnie

PROGRES HR POLAND SP. Z O. O.

Wita Stwosza 3, Pruszcz Gdański

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

4 200 - 5 000 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa o pracę

Kategorie

Kierowca wózka widłowego

Opis oferty

Operator wózka widłowego – pierwsza umowa na 12 miesięcy

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Nr Ref.: ŻOW-01/2023

Szukasz pracy z możliwością rozwoju? Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie 3 zmianowym? Ta oferta jest dla Ciebie! Pracuj z Grupą Progres!


Kim jesteśmy?
Grupa kapitałowa Progres - jesteśmy ogólnopolskim dostawcą rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Czym będziesz się zajmował?

 • Obsługa wózka widłowego,
 • transport towaru w obszarze magazynu,
  - uzupełnianie miejsc zbiórki w procesie konfekcjonowania,
 • obsługa skanera,
 • udział w inwentaryzacji towaru na magazynie,
 • PRACA W SEKCJI CHŁODNI (w zależności od działu).

Czego będziemy od Ciebie oczekiwać?

 • Doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych – mile widziane doświadczenie na wózkach widłowych bocznych,
 • posiadanie aktualnych uprawnień UDT,
 • umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy?

 • System wynagrodzeń: 4200-4700 zł brutto/msc (docelowo 4980 zł brutto),
 • dodatek transportowy 250 zł brutto,
 • premia miesięczna 10% od podstawy + 200 zł brutto za pracę w sekcji chłodni,
 • praca w systemie 3 zmianowym – tydzień pracy rozpoczyna się: II i III zmianą w niedzielę, I zmiana w poniedziałek,
 • stabilne zatrudnienie bezpośrednio u klienta na umowę o pracę (pierwsza umowa na 12 miesięcy),
 • nieodpłatne posiłki pracownicze (w przypadku osób pracujących w sekcji chłodni),
 • pełen pakiet benefitów (w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, karta Multisport),
 • DARMOWY DOJAZD z Gdańska i Tczewa (przez Pruszcz Gd.)

Aplikacje prosimy wysyłać klikając APLIKUJ!

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod nr 885150313 lub 691337965.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Więcej ofert pracy znajduje się na stronie www.grupaprogres.pl Nr rej. 5088

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.”

„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80-309 Gdańsk. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji. na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być udostępnione Klientowi, u którego praca byłaby wykonywana. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”.

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.