rating

Operator obrabiarek/ Monter

Nadal szukamy

Firma

GI GROUP POLAND S.A.

Adres

Michała Grażyńskiego 141, Bielsko-Biała

Uzyskaj

Płaca

18 - 20 zł/godzina

Umowa

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Kontroler maszyn, Operator maszyn, Operator produkcji

Opis oferty

Jesteś gotowy, by podjąć pracę w systemie III-zmianowym?

Przedstawiamy ciekawą ofertę:

Praca na terenie Fiata,
Obsługa maszyn produkcyjnych (obrabiarki, tokarki, automaty spawalnicze).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie prac produkcyjnych związanych z obsługą maszyn przemysłowych,
  • Wykonywanie prac wykończeniowych,
  • Kontrola jakości wytwarzanego produktu.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym,
  • Doświadczenia w pracy produkcyjnej,
  • Zdolności manualnych.

CO OFERUJEMY?

  • Wynagrodzenie do 3800 zł brutto + możliwość nadgodzin,
  • Premie wakacyjne, świąteczne,
  • Pracę w systemie III-zmianowym (od poniedziałku do piątku),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,
  • Dofinansowanie karty MultiSport, dodatkowa opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe PZU,
  • Wsparcie dedykowanego Konsultanta w trakcie całego okresu zatrudnienia.