rating

Ustawiacz maszyn

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

GI GROUP POLAND S.A.

Adres

Strefowa 2, Częstochowa-Zawodzie - Dąbie

Umowa

Umowa o pracę

Technik maszyn, Ustawiacz wtryskarek, Ustawiacz/programator maszyn CNC

Dla firmy produkcyjnej z branży samochodowej prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Zadania:

  • przeprowadzanie i nadzorowanie procesu przezbrajania maszyn produkcyjnych
  • wykonywanie testów związanych z produkowanym wyrobem
  • współpraca z działem technologicznym w celu usprawniania procesów produkcyjnych
  • nadzorowanie pracy operatorów na określonej linii produkcyjnej
  • obsługa maszyn
  • kontrola nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej procesu produkcyjnego

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia na stanowisku ustawiacza maszyn
  • dobrej organizacji pracy i zaangażowania
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym
  • umiejętności pracy w zespole

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieranej bezpośrednio z pracodawcą
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość poszerzania kwalifikacji zawodowych
  • szkolenia językowe
  • dofinansowanie do obiadów

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010