rating

Doradca Energetyczny - Sprzedaż aktywna

Nadal szukamy

COLUMBUS ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA

Jasnogórska 1, Częstochowa-Śródmieście

Umowa

Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Doradca klienta, Doradca techniczno-handlowy, Przedstawiciel handlowy

Opis oferty

Szukasz pracy?

Jesteś komunikatywny, przedsiębiorczy, nastawiony na sukces?

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży i umiesz budować relacje z Klientami, zgłoś się do Nas!

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie Klienta indywidualnego w terenie
  • samodzielne budowanie bazy Klientów
  • odbywanie spotkań z pozyskanymi Klientami
  • sprzedaż innowacyjnych produktów OZE: fotowoltaika, pompy ciepła i magazyny energii
  • kompleksową obsługę Klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert

Nasze wymagania:

  • potrafisz samodzielnie i efektywnie pozyskiwać Klientów indywidualnych
  • potrafisz negocjować, masz dar przekonywania
  • motywuje Cię praca na celach sprzedażowych i zdrowa rywalizacja
  • chcesz decydować ile zarobisz - rozliczamy się już od pierwszego sprzedanego kWp
  • lubisz pracować aktywnie i nieszablonowo
  • fascynuje Cię branża OZE
  • zarażasz pozytywną energią

To oferujemy:

  • będziesz pracować z jednym z najczęściej wybieranym dostawcą rozwiązań OZE w Polsce
  • oferujemy elastyczną formę współpracy: umowa o pracę lub własna działalność
  • otrzymasz gwarantowaną podstawę, minimum 4000 zł brutto
  • pracuj na prowizji bez sufitów - zarabiaj realnie nawet powyżej 30 000 zł miesięcznie
  • możliwość wygrywania wewnętrznych konkursów sprzedażowych
  • zapewnimy Ci profesjonalne szkolenie na start warte 10 000 zł
  • otrzymasz wsparcie Managera oraz Trenerów Sprzedaży w terenie
  • nauczymy Cię wszystkiego z zakresu branży OZE
  • jasna ścieżka awansu poparta wynikami
  • otrzymasz narzędzia pracy (samochód z pełnym bakiem, sprzęt IT- notebook, telefon, materiały marketingowe)