banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

Sprzedawca w Baltona - Lotnisko Wrocław

Mniej niż tydzień

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego „Baltona” S.A.

Graniczna 190, Wrocław-Fabryczna

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

20 - 24 zł/godzina

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin, Praca dorywcza

Umowa

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Doradca klienta, Sprzedawca

Opis oferty

W naszych sklepach pracujesz z najbardziej uśmiechniętymi klientami! Masz okazję pomóc im dobrać produkt spełniający ich potrzeby, obsłużyć przy kasie oraz zadbać o dostępność towarów na półkach.

W zamian za Twoje zaangażowanie i wkład pracy zapewniamy: umowę, wynagrodzenie, atrakcyjne premie, bonusy socjalne, szkolenia językowe i profesjonalne, zniżki na naszą ofertę wynoszące nawet 50%.

Idealny kandydat / Wymagania

Zależy nam na Twoim zaangażowaniu, uważności na Klienta, jego potrzeby oraz swoje otoczenie. Pracujemy w zgranym zespole - możemy liczyć na siebie nawzajem; jesteśmy osobami w różnym wieku i z różnymi pasjami - to, co nas łączy to wspólna pasja do pracy z drugim człowiekiem oraz życzliwość.

Lotnisko ma swoją specyfikę - pracę zaczynamy od wczesnych godzin porannych a kolejna zmiana kończy pracę późno wieczorem. Często mamy okazję pracować z klientami mówiącymi w języku angielskim i nie tylko :) Jest okazja potrenować!

Proces aplikacji

Wysyłasz CV. My wnikliwie je czytamy i dzwonimy do wybranych osób. Spotykamy się w ogólnodostępnej strefie lotniska. Przy pozytywnej obustronnie decyzji podpisujemy umowę i rozpoczynamy wspólną przygodę!

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.