rating

Operator CNC praca od zaraz

Dzisiaj koniec

Adecco Group - Poland

Źródłowa 2, Kielce

Umowa

Umowa o pracę

Kategorie

Operator maszyn CNC, Ustawiacz/programator maszyn CNC

Opis oferty

Zadania:

  • obsługa maszyn CNC

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • znajomość rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn
  • umiejętność obsługiwania się narzędziami pomiarowymi

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie 3-zmianowym

*Oferta dotyczy pracy stałej*

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.