banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Optyk/Doradca klienta w Fielmann w Galerii Kaskada Szczecin

Jutro koniec

FIELMANN SP. Z O. O.

aleja Niepodległości 36, Szczecin

Umowa

Umowa o pracę

Kategorie

Doradca klienta, Optometrysta, Optyk

Opis oferty

Twój zakres obowiązków:

  • Czynna obsługa klienta salonu zgodnie ze standardem Fielmann
  • Przeprowadzanie refrakcji oraz dopasowania soczewek kontaktowych – po przejściu szkoleń wewnętrznych
  • Dokonywanie serwisu okularów
  • Udzielanie porad dot. doboru opraw i soczewek okularowych,
  • Udzielanie porad dot. soczewek kontaktowych i płynów do ich pielęgnacji
  • Podnoszenie kompetencji z zakresu optyki, optometrii

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub/i wyższe kierunkowe (lub w trakcie), np. optometria, optyka, etc.
  • Motywacja do nauki i chęć rozwoju
  • Wysoka kultura osobista
  • Skrupulatność i umiejętność logicznego myślenia
  • Pozytywne nastawienie do klienta

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w salonie optycznym

To oferujemy:

  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku polskim i europejskim
  • Kompleksowy program wdrożenia do pracy oraz szkoleń – nie zostaniesz sam/a, nauczymy Cię
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę z najnowocześniejszym sprzętem

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Kawa/herbata
  • Napoje
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Paczki świąteczne
  • Program rekomendacji pracowników
  • Dodatkowy urlop
  • Premia uznaniowa
  • Darmowa para okularów rocznie