rating

Oferta dla Panów od ZARAZ - Wrocław

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

Exact Systems Sp. z o.o.

Adres

Inżynierska 10, Wrocław-Fabryczna

Uzyskaj

Płaca

21 - 25 zł/godzina

Umowa

Umowa zlecenie

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Pracownik fizyczny, Pracownik produkcji

Aktualnie poszukujemy Panów do współpracy na stanowisku operator wsparcia logistyki we Wrocławiu.

Zakres zadań na stanowisku:

przepakowywanie lekkich komponentów (rozładunek, załadunek)
stanowisko stojące

Nasza oferta:

dogodny dojazd komunikacją miejską do miejsca pracy
stawkę godzinową 21 zł brutto
pracę w systemie 2 bądź 3 zmianowym
dodatek nocny (stawka 22 zł brutto)
możliwość współpracy w weekend (stawka w sobotę 25 zł brutto)
opiekę oraz pomoc Koordynatora
premia frekwencyjna w wysokości 100 zł brutto - doceniamy Twoją obecność w zespole
ubezpieczenie NNW
umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)
formalności w telefonie (elektroniczna umowa)
możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku
bezpłatny dostęp do kursu nauki języka polskiego Etutor dla wszystkich chętnych i ich rodzin

Aplikuj lub zadzwoń pod numer 573 207 676, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.