banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Tłoczarz w metalu - Szczecin [DL]

Nadal szukamy

SGP-SORTING GROUP POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kniewska 33, Szczecin-Prawobrzeże

Odległość od Ciebie zobaczysz po wpisaniu adresu na liście ofert.


Płaca

27 - 28 zł/godzina brutto

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa zlecenie

Wykształcenie

Wykształcenie bez znaczenia

Także dla

Pracownicy z Ukrainy

Kategorie

Operator produkcji, Tokarz


Opis oferty

SGP Group Sp. z o.o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce.

Dla naszego Klienta, Lidera w branży obróbki mechanicznej i termochemicznej metali poszukujemy pracowników na stanowisko: Tłoczarz w metalu.

Miejsce Pracy: Szczecin.

Zakres zadań:

ustawianie prasy oraz podajnika, ustawianie przyrządu na prasie,
obsługa pras mimośrodowych i hydraulicznych,
nadzór nad pracą przyrządu, prasy i podajnika,
demontaż i montaż segmentów przyrządów do naprawy.
Oczekiwania wobec kandydatów:

· umiejętność liczenia tolerancji - warunek konieczny,

· wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu metalowym, technicznym,

· praktyka w obszarze produkcyjnym lub usługowym pokrewnym do metalowego,

· podstawowa znajomość rysunku technicznego.

Naszym Pracownikom zapewniamy:

· umowę zlecenie z opłaconymi składkami emerytalnymi,

· pracę 3 zmianową

· stawka 28 zł/brutto/godz.,

· premię uznaniową w wysokości 300 – 450 zł netto

· codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników.

· stałą współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez SGP – Sorting Group Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Legionów 92, 42-202 Częstochowa, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

2. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez SGP – Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że zgody są dobrowolny jednak brak Pani/ Pana zgody w punkcie pierwszym uniemożliwi nam wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w bieżącym procesie rekrutacyjnym (na stanowisko podane w temacie wiadomości).

Informujemy, że Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest SGP – Sorting Group Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Legionów 92, 42-202 Częstochowa.. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem siedziby Administratora lub pod adresem e-mail: iodo[małpa]sgpgroup.eu. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art.6 ust.1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym niepodanie danych osobowych uniemożliwia realizację celu – rekrutację na wskazane stanowisko pracy. Odbiorcami Państwa danych osobowych są podmioty zlecające rekrutację Administratorowi oraz podmioty należące do Grupy SGP. Za zgodą kandydatów po zakończeniu procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 3 lata od momentu złożenia zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.