banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Operator/ Młodszy operator

Nadal szukamy

Adecco Group - Poland

Mielżyńskiego 14, Poznań-Stare Miasto

Uzyskaj

Płaca

5 100 - 5 700 zł

Umowa

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Kategorie

Operator, Operator maszyn, Operator produkcji

Dla jednego z naszych Klientów - młodej i dynamicznie rozwijającej się firmie, która zajmuje się branżą narzędziową i obróbką metali poszukujemy osoby na stanowisko: Operator/ Młodszy operator

Zadania:

  • wykonywanie operacji gięcia detali metalowych na prasie krawędziowej
  • samodzielne montowanie i demontowanie narządzi do gięcia wraz z odpowiednim ich doborem (stemple, matryce)
  • wprowadzanie ustawień parametrów gięcia (preferowane oprogramowanie Cybelec lub LVD)
  • wprowadzanie korekt wymiarowych na pulpicie operatora
  • dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki
  • nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami i dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny

Oczekujemy:

  • znajomości oprogramowania CYBELEC
  • doświadczenia w obsłudze krawędziarek (możliwość przyuczenia),
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • znajomości obsługi przyrządów pomiarowych,
  • precyzyjność i dokładność

Za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie miesięczne od 5100 do 5700 brutto
  • praca w lokalizacji WIELEŃ
  • pracę na pełen etat w systemie III zmianowym
  • możliwość korzystania z pakietu sportowego
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie na życie
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Kapitałowych

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.