banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Serwisant ds. sanitacji instalacji piwnych - Kielce

Dzisiaj koniec

OEX Cursor S.A.

Czarnowska 12, Kielce

Umowa

Umowa zlecenie

Pracownik fizyczny, Przedstawiciel handlowy, Technik serwisant

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel ds. serwisu instalacji piwnych

miejsce pracy: Kielce i okolice

Zadania na stanowisku:

  • obsługa i serwis techniczny instalacji piwnych
  • przeprowadzanie bieżących napraw sprzętu i nowych instalacji/demontaży
  • wsparcie imprez masowych z zakresu instalacji piwnych
  • prowadzenie szkoleń personelu w lokalach z zakresu obsługi instalacji piwnych
  • sporządzanie dokumentacji z wykonanych czynności

Wymagania:

  • wykształcenie min średnie rekomendowane techniczne
  • zmysł techniczny
  • samodzielność w działaniu oraz dyspozycyjność
  • mile widziana znajomość charakterystyki branży gastronomicznej
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę na UZ z ZUS
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samochód służbowy
  • telefon, tablet

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ