banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

Kasjer-sprzedawca

Mniej niż tydzień

Żabka Polska Sp. z o. o.

Sienkiewicza 131, Wrocław-Śródmieście

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

22 - 25 zł/godzina

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin, Praca w niepełnym wymiarze godzin

Umowa

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Data rozpoczęcia

01.04.2023

Dla

Pracownicy z Ukrainy

Kategorie

Kasjer-sprzedawca

Opis oferty

Sklep spożywczy ,,Żabka” przy ulicy Sienkiewicza 131 we Wrocławiu poszukuje kandydatów na stanowisko kasjer - sprzedawca z możliwością rozwoju na koordynatora zmiany.

Oferujemy zatrudnienie na umowę zlecenie ze stawką za godzinę od 22,80 zł brutto do 25,00 zł brutto, przyjemną atmosferę pracy, elastyczny i dostosowany do indywidualnych potrzeb grafik, możliwość rozwoju kompetencji przedsiębiorczych, możliwość poznania systemu franczyzowego, benefity po okresie próbnym: karta Multisport, program bezpłatnego i poufnego doradztwa dla pracowników i ich bliskich w kwestiach psychologicznych, prawnych, finansowych.

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę klienta, obsługę kasy fiskalnej oraz lottomatu, przyjęcie dostaw i dokładanie towaru, dbanie o estetyczny wygląd i właściwą ekspozycję towaru, stosowanie standardów sieci.

Wymagania: aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna, odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość, chęć do pracy i rozwoju, pracowitość, otwartość, uprzejme podejście do klienta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Lub wypróbuj aplikację mobilną

Zobaczysz oferty w Twojej okolicy i zawsze będziesz mieć wszystkie odpowiedzi pod ręką

Zeskanuj kod

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.